Centrum Edukacji
 1. Administratorem danych osobowych są Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o. o., ul. Puławska 107a; 02-595 Warszawa, e-mail: Instytuty.Biuro@DrIrenaEris.com
 2. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysyłki newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego wysyłkę. Dane będą przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych
 3. Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jest tożsame z wypisaniem się z subskrypcji.
 4. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
 5. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, określonego szczegółowo w pkt. 2, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Przysługuje mi także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
 7. W związku z tym, iż wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Danych Osobowych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.

Administratorem danych osobowych jest Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o. o., ul. Puławska 107a; 02-595 Warszawa, e-mail: biuro.instytuty@DrIrenaEris.com

 1. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysłania wiadomości elektronicznej do Administratora. Dane będą przetwarzane przez Administratora w następujących celach wysyłki wiadomości elektronicznej do Administratora, celach marketingowych, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych
 2. Dane będą przechowywane do czasu realizacji korespondencji, wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych, chyba, że prawo Unii lub prawo krajowe nakazują przechowywanie danych osobowych przez dłuższy okres.
 3. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
 4. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, określonego szczegółowo w pkt. 2, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Przysługuje mi także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
 6. W związku z tym, iż wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Danych Osobowych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.
Wyrażam zgodę

AQUA IDEALINE Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Unikalna seria AQUA IDEALINE zawiera nowatorski hydrokompleks Probiotix-PGA o właściwościach immunoochronnych, jednocześnie idealnie nawilża, chroni oraz aktywuje procesy odnowy skóry. Innowacyjne połączenie kwasu poliglutaminowego (γ-PGA) zamkniętego w mezosferach oraz aktywnego probiotyku tworzy hybrydowy system dogłębnego nawilżania o unikalnej technologii transportu przeznaskórkowego.

W skład serii wchodzą:

AQUA IDEALINE Probiotyczny Krem Nawilżający do Twarzy na Dzień SPF 30

EFEKTY DZIAŁANIA*:

• wzrost nawilżenia skóry o 32% po 5h od aplikacji

• redukcja liczby zmarszczek o 35%

• optymalne nawodnienie skóry u 86% badanych

• wyraźne wygładzenie skóry u 83% badanych

*badania w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris

 

 

AQUA IDEALINE Intensywny Krem Nawilżający do Twarzy na Noc

EFEKTY DZIAŁANIA*:

• długotrwały i intensywny efekt nawilżenia 5h od 1 aplikacji

• redukcja zmarszczek o 17%

• poprawa gładkości skóry o 12%

• wzrost jędrności skóry u 70% badanych

*badania w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris

 

 

AQUA IDEALINE Nawilżający Booster do Twarzy na Dzień/Noc

EFEKTY DZIAŁANIA*:

• poprawa nawilżenia skóry u 100% badanych

• wygładzenie skóry u 92% badanych

• redukcja zmarszczek u 46% badanych

*badania w Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris

 

 

AQUA IDEALINE Wygładzający Krem Nawilżający pod Oczy i na Okolicę Ust na Dzień/Noc

EFEKTY DZIAŁANIA*:

• redukcja liczby zmarszczek o 56%

• wzrost nawilżenia skóry u 100% badanych

• poprawa wygładzenia skóry u 96% badanych

• efekt regeneracji skóry u 87% badanych

*badania w Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris

 

AQUA IDEALINE  Ultra Nawilżająca Maska do Twarzy na Noc

EFEKTY DZIAŁANIA*:

• natychmiastowe nawilżenie skóry u 92% badanych

• poprawa kolorytu skóry u 88% badanych

• regeneracja skóry u 88% badanych

• efekt wygładzenia skóry u 79% badanych

*badania w Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris

 

Seria dostępna w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris